Sprawdź naszą ofertę B2B

Sprawdź nas i dołącz do grona zadowolonych klientów
HCS – Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Szerokie spektrum działań dla europejskich pracodawców

Stworzyliśmy unikalną, dynamiczną i kompleksową ofertę, która w pełni odpowiada na potrzeby europejskich pracodawców. Obejmuje ona wysoko wyspecjalizowane usługi z obszaru HR w zakresie pozyskiwania i delegowania pracowników na rynku międzynarodowym.

Oferujemy szerokie spektrum działań, dedykowanych sektorom przemysłu takim jak:

  • Branża metalowa i maszynowa
  • Przemysł ciężki

Wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy są gwarantem sukcesu Twojej firmy lub inwestycji. Naszym zadaniem jest zapewnienie sprawnej komunikacji, efektywności realizacji zadań i budowanie trwałych relacji.

Specjalizujemy się w działaniach z obszaru HR, oferując kompleksowe rozwiązania w zakresie rekrutacji i delegowania pracowników, executive search, optymalizacji kosztów pracy oraz międzynarodowego payrollu.


Dla pracodawców z polski I unii europejskiej

Rekrutacja i przygotowanie do zatrudnienia specjalistów spoza UE

Niezwykle istotny czynnik, mający wpływ na wzrost gospodarczy, to swobodny przepływ siły roboczej i usług na terenie Unii Europejskiej. Niestety, wewnętrzne zasoby europejskiego rynku pracy utrzymują się na poziomie, który nie zaspokaja w pełni potrzeb pracodawców.

Nasze usługi to kompleksowa odpowiedź na wszystkie, najbardziej aktualne potrzeby międzynarodowego rynku, umożliwiająca szybkie, precyzyjne i skuteczne zatrudnienie pracowników spoza Unii Europejskiej.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, zbudowaliśmy niezawodną bazę kandydatów, doskonale dopasowaną do aktualnych potrzeb europejskiego rynku pracy. Znajdują się w niej kandydaci pochodzący z krajów takich jak Ukraina, Białoruś, Nepal czy Indie – spełniający wszystkie warunki, jakie stawiają europejskie przedsiębiorstwa.Po dokładnej analizie potrzeb i możliwości przedsiębiorstwa, przeprowadzamy precyzyjny, kompleksowy i legalny proces rekrutacji i zatrudnienia - od znalezienia odpowiednich kandydatów, poprzez legislację pobytu , jak również wsparcie około- pracownicze, obejmujące kwestie zakwaterowania, transportu, tłumaczeń i komunikacji oraz payrollu. Nadzorujemy proces zatrudnienia, dopełniamy formalności i procedur. Zapewniamy specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Podejmujemy szereg działań, gwarantujących sprawny przebieg zatrudnienia, doskonałe dopasowanie kompetencji pracownika do bieżących potrzeb firmy i stałe wsparcie podczas pobytu pracownika w ramach realizowanego projektu.

Zgodnie z profilem wskazanym przez pracodawcę - rekrutacja i dobór personalny pracowników spoza UE

Kompleksowa legalizacja pobytu w miejscu pracy podczas wykonywania obowiązków na rzecz pracodawcy.

Stałe wsparcie około-pracownicze – obejmujące pomoc w komunikacji, zapewnienie zakwaterowania i dbałość o odnawianie statusu pobytowego pracownika.


Dla pracodawców z polski I unii europejskiej

Usługa pracy tymczasowej I outsourcingu

Posiadamy szereg niezbędnych, międzynarodowych zezwoleń oraz certyfikatów, które upoważniają nas do kompleksowej realizacji projektów w obszarze pracy tymczasowej i outsourcingu. Te modele zatrudnienia to skuteczna odpowiedź na zmienne uwarunkowania rynku pracy – działamy projektowo i wprowadzamy je bazując na sprawdzonych rozwiązaniach, które umożliwiają nam realizację usług dla każdego klienta, w dowolnej lokalizacji.

Dzięki szerokiej bazie kandydatów i specjalistów spoza Unii Europejskiej, znajdujemy pracowników spełniających wszystkie kryteria zawodowe i wymagania pracodawców. W krótkim czasie, sprawnie i efektywnie, przygotowujemy pracowników do pracy w ramach wybranego przez Państwa modelu. Wysoka skuteczność i precyzja działań zapewniają sprawny proces zatrudnienia, wraz z kompleksową realizacją wszelkich formalności.

Nasi specjaliści kadrowo – płacowi są przygotowani do rozliczeń projektów w oparciu o pracę tymczasową, outsourcing czy oddelegowanie. Opracowane przez nas autorskie systemy sprawią, że rozliczenia przeprowadzane są sprawnie i efektywnie. Wynajem pracowników z Unii Europejskiej oferowany jest jako wynajem transgraniczny z terenu Polski (A1) lub jedną z naszych spółek zarejestrowanych w kraju przyjmującym.

  • Przeprowadzenie rekrutacji
  • Selekcja kandydatów
  • Dobór odpowiedniej osoby do wymogów i oczekiwań Klienta
  • Oddelegowanie pracownika do pracy
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa zatrudnienia
  • Stałe wsparcie około-pracownicze

Dla pracodawców z polski I unii europejskiej

Wsparcie procesów rekrutacyjnych, przekazywania pracowników wewnątrz koncernu oraz payroll

Międzynarodowe projekty HR wiążą się z prawnymi i formalnymi zagadnieniami z zakresu transgranicznego przepływu siły roboczej, systemów zabezpieczeń społecznych czy umów międzynarodowych. Kompleksowo wspieramy procesy rekrutacji wewnętrznej i przekazywania pracowników, oferując pełną obsługą kadrowo-płacową.

Dzięki opracowanym przez nas autorskim systemom payrollu, rozliczenia przeprowadzane są sprawnie i efektywnie. Rekomendujemy i wdrażamy najbardziej opłacalne dla klienta formy zatrudnienia obecnych lub przyszłych pracowników. W przypadku planowanego zatrudnienia obcokrajowców, przeprowadzamy rekrutację oraz pełen proces kadrowo – płacowy.

Kompleksowa obsługa procesu wewnątrz-koncernowego podczas przekazywania pracowników z Polski do kraju delegowania

Stałe wsparcie około-pracownicze z zakresu komunikacji i zakwaterowania

Wsparcie proceduralne i formalne w zakresie dokonywania niezbędnych zgłoszeń do urzędu celnego oraz zaświadczeń A1.

Uzyskiwanie pozwolenia na pracę i pobyt w kraju delegowania.