Szukasz wyzwań i nowych doświadczeń?

Zobacz, ile możliwości oferuje Ci międzynarodowy rynek pracy!

Jesteśmy międzynarodową Agencją Pośrednictwa Pracy, która działa na europejskim rynku. Naszym pracownikom i kandydatom pomagamy korzystać z możliwości, jakie daje międzynarodowy rynek pracy - oferujemy zróżnicowane propozycje pracy, legalne zatrudnienie i atrakcyjny system wsparcia około-pracowniczego przez cały okres zatrudnienia.

W naszej ofercie znajdziesz pracę na terenie Niemiec, Czech i Słowacji - w ramach pracy tymczasowej, oddelegowania lub przez bezpośrednie zatrudnienie u naszych klientów.

Zapewniamy wsparcie nie tylko przy doborze stanowiska i miejsca pracy, ale także w procesie zatrudnienia, w znalezieniu mieszkania, zalegalizowaniu pobytu lub uzyskaniu niezbędnych licencji i pozwoleń.

Oferujemy długofalową współpracę z rzetelnymi i przejrzystymi zasadami.

Szukasz pracy za granicą i nie wiesz od czego zacząć?

Z nami to proste, zobacz kilka ofert, które dla Ciebie przygotowaliśmy

lub skontaktuj się z nami przez formularz!


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Human Capital Services Sp. z o.o. (Stalowa 92a/3, 53-440 Wrocław) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr .13411

Administratorem danych osobowych jest Human Capital Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Będziemy Ci towarzyszyć przez cały proces rekrutacji.

Zgłoś się do nas. Zapewniamy fachową pomoc także po zatrudnieniu. Współpracując z międzynarodowymi Klientami nasi Kandydaci zdobywają atrakcyjne propozycje pracy, doświadczenie i kontakty, które owocują poprawą kwalifikacji i lepszą pozycją na rynku pracy.