Międzynarodowe
Pośrednictwo Pracy

Tylko sprawdzone oferty pracy
HCS – Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Szerokie spektrum działań dla europejskich pracodawców

Firma HCS to wysoko wyspecjalizowana w działaniach z obszaru HR, międzynarodowa agencja pracy. Stworzyliśmy unikalną, dynamiczną i kompleksową ofertę, która w pełni odpowiada na potrzeby europejskich przedsiębiorstw w zakresie pozyskiwania pracowników na rynku międzynarodowym oraz pracodawców delegujących pracowników zagranicę.

Nasze działania pozwalają na zwiększenie elastyczności struktury przedsiębiorstwa oraz szybką, skuteczną i efektywną reakcję na zmiany otoczenia rynkowego. Nasza oferta, poprzez profesjonalne i kompleksowe działania oraz poprzedzoną analizami logistykę, pomaga wzmocnić pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa i optymalizuje jego funkcjonowanie, przede wszystkim jednak dostarcza przedsiębiorstwom bezcennego, międzynarodowego kapitału nowej wiedzy, doświadczeń i umiejętności, za którymi stoją najlepsi pracownicy.

Oferujemy, dostosowane do aktualnych potrzeb europejskiego rynku pracy, kompleksowe usługi m.in. międzynarodowego delegowania pracowników, rekrutacji i optymalizacji kosztów pracy. Z naszych usług korzystają m.in. polskie i zagraniczne firmy poszukujące pracowników oraz pracodawcy zainteresowani delegowaniem pracowników za granicę. Wyróżnia nas kompleksowa i unikalna oferta, doskonale dopasowana do realiów globalnego rynku - gwarantująca pozyskanie w sposób legalny, bezpieczny i efektywny wykwalifikowanych pracowników zarówno z Unii Europejskiej, jak i spoza niej. Przeprowadzamy profesjonalne procesy rekrutacji i analizujemy potrzeby przedsiębiorstwa, wspieramy projekty delegowania A1, działając w oparciu o filie w poszczególnych krajach na terenie Unii Europejskiej i kompleksowo obsługujemy kontrakty outsourcingowe.


Nasze działania dedykujemy również pracodawcom, poszukującym wykwalifikowanych pracowników na rynku wewnętrznym. Dzięki szerokiej bazie kandydatów, znajdujemy pracowników spełniających wszystkie kryteria zawodowe i wymagania przyszłych pracodawców. Wysoka skuteczność i precyzja w poszukiwaniu kandydatów oraz kompleksowość świadczonych usług pozwalają na sprawny proces zatrudnienia, wraz z realizacją wszelkich formalności.

Ważnym aspektem naszej pracy, istotnym zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, są działania z zakresu socjalnej odpowiedzialności biznesu. To nie tylko budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa, lecz przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo i zaufanie obu stron, będące kluczowym aspektem udanej współpracy. W procesie delegowania pracownika, dbamy nie tylko o jego pozytywny status w kraju pracy i uzyskanie pozwoleń, realizujemy także wszelkie formalności kadrowo-płacowe, dbamy o zakwaterowanie i pomagamy pokonać bariery językowe. Zapewniamy bezpieczeństwo naszym klientom i pracownikom, podejmując aktywne działania we wszystkich aspektach, m.in. sprawujemy bieżący dozór nad przestrzeganiem obowiązującego w danym kraju prawa pracy i przepisów podatkowych oraz oferujemy pełną obsługę kadrowo – płacową.


Nasze wartości

W naszej pracy stawiamy na partnerstwo, zaufanie oraz indywidualne podejście do klienta umożliwiające zrozumienie jego potrzeb oraz oczekiwań.

Relacje

to w nie warto inwestować, a zaangażowani i godni zaufania pracownicy to gwarancja sukcesu każdej firmy. Pokonując istniejące ograniczenia, zapewniamy pełnię możliwości dla stałego rozwoju przedsiębiorstw, a nasze działania to aktywna i niezawodna odpowiedź na aktualne potrzeby rynku pracy i europejskich pracodawców


Zaufanie

zdobywamy je wysoką skutecznością i niezawodnością., a na wyzwania reagujemy dynamicznymi działaniami. Dzięki doświadczonemu zespołowi profesjonalistów i szerokiemu spektrum działań, zapewniamy naszym klientom i pracownikom stały rozwój, bezpieczeństwo i komfort, a przede wszystkim stale powiększające się możliwości, które daje udana współpraca i trwałe relacje.


Bezpieczeństwo

stale trzymamy rękę na pulsie, tak aby zapewnić naszym klientom i pracowników spokój, komfort i bezpieczeństwo. Nasze działania zabezpieczają przyszłość Twojego przedsiębiorstwa i pracowników, umożliwiają dynamiczny rozwój, wysoką konkurencyjność i bezpieczne funkcjonowanie. Odpowiadamy za przestrzeganie przepisów, doskonale znamy prawo podatkowe i dbamy o formalności kadrowo-płacowe.


Odpowiedzialność

jest naszym największym zobowiązaniem, które realizujemy na każdym etapie działalności. W odpowiedzi na powierzone nam zaufanie, dbamy o najwyższe dobro kontraktu oraz naszych pracowników i kandydatów, którym każdego dnia zapewniamy lepszą jakość życia i doskonałe możliwości rozwoju.